KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12275100
nr 1227 5100
Ella Raymond
(f. 1960), Sverige
Oljemålning, Komposition. Monogramsignerad. Olja på duk, 175x117 cm, oramad
Ella Raymond, svensk bildkonstnär född 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 7 januari 2019
kl 20:27:19
700 kr
1.400 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.700 kr